Polmuz Gwarancja

Bębny model 1 oraz 2

Na wszystkie korpusy premium Model 1 i 2 udzielamy dożywotniej gwarancji. Jeśli korpus się rozwarstwi lub rozklei, wyboczy się, czy straci okrągły kształt, wymienimy go na nowy. Dożywotnia gwarancja dotyczy tylko pierwotnego właściciela bębnów wraz z dowodem zakupu

Wszystkie korpusy posiadają wlepkę z podpisem osoby sprawdzającej , dzięki czemu nie ma mowy o pomyłce w jakości korpusów.

BĘBNY MODEL 3 ORAZ MODEL 4

Zestawy perkusyjne model 3 i 4 objęte są pełną 2 letnią gwarancją na wszystkie części oprócz talerzy dodawanych do zestawu model 4, które mają roczną gwarancję.

OSPRZĘT

Na osprzęt bębnów i wszystkie statywy udzielamy 2-letniej gwarancji.

TALERZE

UNIKALNA GWARANCJA TALERZY POLMUZ

Talerze Polmuz objęte są unikalną gwarancją. Nie łam się, jeśli pęknie Ci blacha! Nie musisz jej od razu zwracać do sklepu. W odróżnieniu od innych producentów; Polmuz potrzebuje tylko fotki uszkodzenia. Kiedy pęknie Ci blacha to przesyłasz zdjęcie defektu do sklepu w którym ją kupiłeś, a na zepsutym talerzu możesz grać aż do momentu wymiany na nowy. Dopiero w momencie kiedy sklep będzie miał dla Ciebie nowiutką blaszkę przynosisz lub przesyłasz tę reklamowaną, a w zamian dostajesz nową.

Gwarancja udzielana jest na :

Ride, hi-hat – 2 lata gwarancji
Crash, Swish, China – 1 rok gwarancji
Splash – brak gwarancji

POGWARANCYJNY RABAT -25% NA ZAKUP NOWEGO TALERZA POLMUZ

Jeśli po upływie okresu gwarancyjnego i nie później niż 36 miesięcy od daty zakupu na talerzu pojawi się pęknięcie mieszczące się w kryteriach wymiany gwarancyjnej opisanej w warunkach gwarancji – przysługuje Ci rabat -25% na zakup nowego talerza Polmuz. Aby uzyskać rabat konieczne jest przedstawienie dowodu zakupu wraz z kartą gwarancyjną. Rabat nie łączy się z aktualnymi promocjami oraz wyprzedażami i obowiązuje od ceny detalicznej.

 CAJONY I SŁUCHAWKI

Cajony i słuchawki objęte są 2 letnią gwarancją na wszytskie części