TOMASZ „ŻABA” MĄDZIELEWSKI

Urodził się 9 stycznia 1984 roku w Grudziądzu. Za perkusją usiadł w wieku 6 lat stawiając pierwsze kroki muzyczne pod okiem rodziców. W roku 2001 dołączył do bluesowego zespołu swojego ojca „Vacat Blues Band”, z którym zaczął odnosić niemałe sukcesy. Świadczy o tym pięciokrotny udział w South Port Jazz Festival w Wielkiej Brytanii, gdzie w 2006 roku został wyróżniony: „Best Young Drummer On The Festival”.
Koncertował niemalże po całej Europie, pojawiając się na największych festiwalach w Niemczech, Francji, Holandii, Anglii, Szkocji, Irlandii, Szwecji, Chorwacji . Występował na najbardziej prestiżowej plenerowej scenie w Ameryce: „Jay Pritzker Pavilion’’ w Millenium Park w Chicago. Wielokrotnie występował na największych polskich festiwalach: w 

Sopocie, Opolu, Rawa Blues w Katowicach , w Jarocinie, Heineken Open’er Festival, Top Trendy, Muzodajnia Gwiazd, Eska Music Awards, 4Fun Festival, Pozytywne Wibracje, Thanks Jimi Festival (The Guitar Guinness Record), Bass Days Poland, Solo Życia w Lublinie oraz ,,Co jest grane” w Warszawie. Ma na swoim koncie występy w wielu programach telewizyjnych oraz radiowych m.in. MTV, Eska Tv, Viva Comet, „Śpiewaj i Walcz” Tvp2, ”Szkło Kontaktowe” Tvn24. , ‘’Klubowe granie – Confashion Orchestra” Radio Pin, „Offsesje” Program Trzeci, koncerty w Antyradiu, Radiu Dla Ciebie, Radiu Pik oraz Studiu im. Agnieszki Osieckiej Polskie Radio Program Trzeci. Brał także udział w pokazach na Targach Music Messe w Frankfurcie oraz Drum Fest w Chorzowie.

Gdzie i na czym  Żaba Gra

Zespoły
Współpracował z Mrozu, Ania Karwan, Kasia Popowska . Obecnie perkusista Sound’n’Grace, Kasia Moś , Alchemik Orkiestry Grzecha Piotrowskiego. Bierze czynny udział w klinikach perkusyjnych oraz swoich solowych projektach .

Bębny Polmuz
Polmuz Model 2 Maple20/10/12/14/16/18 Blue lacquer double stripe white