PAWEŁ OSTROWSKI

Paweł Ostrowski
Jestem perkusistą „aktywnym”, tzn. gram dla ludzi, udzielam się jako sideman i muzyk sesyjny, a do tego uczę grać na perkusji, doskonaląc się samemu przez cały czas. Praca perkusisty wymaga od nas ciągłego pokonywania własnych słabości oraz kreatywnego, nierutynowego podejścia do grania, a moim sposobem na dobrą formę jest aktywność sportowa oraz ciekawi ludzie, którymi się otaczam. Granie na bębnach oznacza dla mnie tworzenie muzyki zespołowo, nie w pojedynkę, natomiast przekazywanie wiedzy innym to jeszcze głębszy poziom relacji, który mnie pasjonuje.

 

To pozwoliło mi stworzyć własny system nauki – Kompletny Trening. Doskonalę go przez lata, testując ćwiczenia najpierw na sobie, a później ucząc innych na sprawdzonych narzędziach. Trening Kompletny jest nie tylko skuteczny, ale i przyjemny. Przez lata współpracowałem z „Magazynem Perkusista”, tworząc  materiały edukacyjne, później pojawił się portal InfoDrum, na czele którego stanąłem jako redaktor naczelny.

Swoje materiały edukacyjne uzupełniam stale, dbając o rozwój własny i potrzeby innych perkusistów. W dalszym etapie pojawił się podręcznik uczący konkretnych gatunków na znanych utworach Perkusista Stylowy, a także podręcznik Szkoła Na Cajon.

Tworzę też materiały online – Kursy perkusyjne i kurs na cajon.

Na codzień udzielam się w różnych projektach muzycznych, bo granie z ludźmi i dla ludzi to coś co kocham najbardziej. Prywatnie jestem też entuzjastą samorozwoju, co czynnie zwiastuję w swoich materia

PAWEŁ OSTROWSKI

Działalność
Naczelny Edukator Kraju, wydaje szereg książek i filmików poświęconych szkoleniu gry na bębnach

Bębny Polmuz
Polmuz Model 2 Wallnut
22/10/12/16/18
Snare Wallnut 14×6,5

Paweł Ostrowski

Artist Video Caption